Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KRAKÓW - dobry parking na caly dzień

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • KRAKÓW - dobry parking na caly dzień

    Nexus6, no tak właśnie myslałem o 0,5 cm i tak napisałem :P dzieki bo balem sie że szyba zawadzi.pzdr
    Grunge is not death

  • #2
    KRAKÓW - dobry parking na caly dzień

    Cześć.
    Chciałbym się wybrać do Krakowa w tą niedzielę, tj. 2 września swoim samochodem (PKP sux) i mam pytanie do miejscowych - znacie jakiś dobry parking, gdzie będę mógł zostawić samochód od rana do wieczora za rozsądną cenę?

    Komentarz


    • #3
      Kolego a zależy Ci na tym żeby było to blisko centrum? Bo jeżeli nie to możesz zostawić u mnie na osiedlu auto i z pętli autobusowej która jest 50m od parkingu wsiadasz w linię 130 która zawozi Cię pod samo centrum
      Dodam że autobus kursuje co 10 minut i jedzie do centrum 15minut.
      "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

      "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

      www.zoltar.bielsko.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez bws34
        Kolego a zależy Ci na tym żeby było to blisko centrum?
        Nie, ale dojazd musi być dogodny. Możesz mi podrzucić lokalizację?

        Komentarz


        • #5
          Proponuje zostawić ci na parkingu pracowniczym firmy tf kable przy ulicy wielickiej 114 . Ludzie tak zostawiają i przesiadają sie w tramwaj . Niedaleko jest ochrona więc i rzucaja okiem na autka .

          Komentarz


          • #6
            Pod moją chałpą możesz zostawić za free, a za różnicę w cenie podjedziesz taxi lub cię podwioze;-)
            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Mickul
              Zamieszczone przez bws34
              Kolego a zależy Ci na tym żeby było to blisko centrum?
              Nie, ale dojazd musi być dogodny. Możesz mi podrzucić lokalizację?
              Dojazd jest bardzo dogodny,jak będziesz leciał A4 z Katowic to dojedziesz elegancko na moje osiedle,a tu masz mapkę.

              Auto zostawiasz wzdłuż ulicy Weissa lub Jaremy (przy blokach) MAPKA
              i wbijasz w autobus lini 130 ROZKŁAD JAZDY 130 - przystanek AZORY (pętla znajduje się przy ulicy Weissa)
              "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

              "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

              www.zoltar.bielsko.pl

              Komentarz


              • #8
                Możesz zostawić też ]TUTAJ"]UMP@www Parking WinFort - z buta ulicą Długa w 15 minut jesteś na Rynku Głównym a dojazd jest banalnie prosty - od A4 Opolska, później 29-ego Listopada na Nowy Kleparz i już. 8)
                Vy 73! de S!@w

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X